Paralajmëron Oltën për herë të fundit Arbana: Nëse e bën më atë del nga shtëpia

Olta Gixhari ka thyer shpesh rregullat duke hedhur ak uza për produksionin dhe vendimet e marra nga “Vëllai i Madh”. Sipas saj produksioni favorizon Luizin.

 

Mbrëmjen e sotme Arbana Osmani i tërhoqi vëmendjen Olta Gixharit duke e paralajmëruar se të tilla shkelje nuk do të tolerohen më.

 

“Është e patolerueshme Olta! Nga publiku jashtë priten të tilla mendime, kanë qenë gjithmonë, por jo nga ju që e dini shumë mirë si funksionojnë gjërat”, tha Arbana.

 

Nga ana tjetër Olta kërkoi falje dhe tha se nuk e mendon vërtetë diçka të tillë por ndikohet nga Stresi. “Nuk e mendoj vërtetë se nëse do e mendoja do kisha dalë nga kjo shtëpi”, shtoi ajo.

Urimi i Timo Fllokos për datëlindjen e Vera Grabockës është kaq special!

21 Marsi është një ditë speciale për ata që shkruajnë dhe dashurojnë poezinë, kjo pasi konsiderohet si "Dita e Poezisë".   Po ashtu në disa vende...

Kiara bën lëmsh rrjetin me deklaratën e saj për Kristin: S’më rrihet me asnjë tjetër këtu veç teje

Pas prime-it të mbrëmshëm, Vëllai i Madh i organizoi një festë banorëve të Big Brother Vip ku të ftuar ishin dy ish-banorët e sezonit...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME