Megi Pojani bën premtimin publik: Nëse fiton Luizi, unë do të q…

Shokët e Luizit, Mario dhe Joni ishin sot të ftuar në “Fan Club” ku thanë se kanë ndërmarrë një “challenge” për të parë se sa shqiptarë do të kthehen bjond si Luizi.

 

Miqtë e Luizit: Kemi bërë challange, të shohim tani shpresoj të na ndihmoni edhe ju që derisa të mbarojë Big Brother Shqipëria të kthehet në vend skandianav.

 

Megi: Ju ka ndihmuar ndopak kjo?

 

Miku Luizit: Kam një javë që s’kam paguar parkingun.

 

Më pas shokët e Luizit sfiduan dhe Megin që të bëhet bjonde, teksa moderatorja premtoi se do të bëhet nëse Luizi fiton Big Brother-in

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...