Megi Pojani bën premtim nëse Luiz Ejlli fiton Big Brother. Ja për çfarë bëhet fjalë?

Megi Pojani njihet si një ndër personazhet më pa komplekse dhe asnjëherë nuk ngurron të shfaqet ashtu siç dëshiron. Herë tepër provokuese e herë shumë ‘funny’, bukuroshja gjithmonë arrin të jetë në qendër të vëmendjes.

 

Megi është edhe moderatore e emisionit “Big Brother VIp Fun Club” dhe të ftuar ditën e sotme ishin shokët e ngushtë të Luizit. Pasi Luizi vendosi të lyej flokët e tij dhe të kthehet në bjond edhe shokët e tij dhe persona të tjerë që e mbështesin kanë bërë të njëjtin veprim. Gjatë bisedës me ta, Megi ka premtuar publikisht se nëse Luizi fiton “BBV2” atëherë edhe ajo do të bëhet bjonde.

 

E duket se përpos gjithë këtyre postimeve, prezantuesja ka nevojë dhe për ‘hapësirën e saj personale’ në rrjete sociale andaj ka hapur së fundmi një llogari në Instagram ku ndiqet nga shtatë veta. E në këtë persona janë dy motrat, shoqet e saj dhe..Endri Çekiçi.

Çfarë ndodhi me gazetaren? Plasin të qeshurat me Iva Tiçon live në studio

Gazetarja Iva Tiço tregoi në një intervistë për “Good morning Albanians” në Euronews Albania se në përgatitje të festivalit “Marie Kraja” ka zbuluar disa...

‘Çmendet’ biznesmeni kosovar: Nëse Luizi nuk e fiton Big Brother-in, do t’i dhuroj 100 mijë euro!

Biznesmeni kosovar ka bërë premtimin e madh gjatë një bashkëbisedimi me ndjekësit në rrjetet sociale.   Ai ka thënë se do t’i dhurojë banorit të Big...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME