Luizi nxjerr ‘zbuluar’ pikën e dobët të Oltës brenda shtëpisë së “BBVA”

Një zarf i bardhë hyri në shtëpi, i cili sqaronte lojën siameze për banorët, të cilët mbrëmjen e kaluar nisën jetesën në çifte, si një trup i vetëm.

 

Në zarf thuhej se bluza duhet të hiqet vetëm kur banorët shtrihen për të fjetur dhe kur ata futen në tualet.

 

Në rast se njëri prej dyshes, dëshiron të shkojë në tualet natën, atëherë duhet të zgjojë partnertin, të veshin bluzën, të shkojnë te dera e tualetit dhe njëri prej tyre futet brenda, ndërsa tjetri pret jashtë.

 

Duke veshur sërish bluzën, ata do kthehen në shtrat dhe do e heqin sërish për të fjetur. Zarfi specifikon se, në asnjë rast tjetër, bluza nuk lejohet të hiqet.

 

Nga ana tjetër, çifti duhet të përdorë vetëm njërën dorë, atë që është lënë jashtë bluzës, ndërsa dora tjetër duhet të qëndrojë brenda dhe është “jashtëfunksionale”. Gjatë kësaj loje Luizi ia ka zbuluar një pikë të dobët Oltës. Në një moment shihet teksa Olta e cila qëndron me një bluzë me Luizin e ka hequr atë pasi ai e ka gudulisur.

 

Kjo lojë ka detyruar banorët që të qëndrojnë të shtrirë dhe shumë pranë njëri-tjetrit.

Publiku nuk përmbahet ndaj saj/ Njerëzit shpërthejnë keq ndaj Kiarës: Të të vijë turp për reagimin që bëre (FOTO)

Luizi dhe Kiara kanë lexuar mesazhet nga fansat e tyre teksa ndodheshin në dhomën surprizë. Por fansat në komentet e faqjes zyrtare të Big...

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo mbrëmje ishte falë Kiarës, e cila kishte kërkuar t’i bënte një surprizë Luizit.   Çifti pati mundësinë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi sipër saj me kokën të mbuluar, Kiara: “Se mos kujtojnë që bëmë gjë” #foto

Kiara dhe Luizi kaluan mbrëmë një natë romantike. Kjo...

Njihuni me këngëtaren shqiptare që punon si police. Video

Ajo quhet Behije Dida dhe punon si oficere në...