Luizi i rrëfehet Kiarës, i tregon gjithçka për dashurinë që zgjati me vite dhe pse i erdhi fundi

Luiz Ejlli është pa dyshim banori më i perfolur në gjithë historinë e Big Brother Vip. Klikimet me hashtagun Luiz Ejlli kanë kaluar në shifra rekord mbi 300 milion herë. Përveç anës së humorit Luizi shpesh ndan dhe histori personale të jetës së tij. Gjatë një bisede me Kiarën, ai ka treguar dhe rreth dashurisë së parë.

 

Kiara duke u interesuar për jetën e Luizit e ka pyetur sa herë ështeë dashuruar në jetë. Kiara: Luiz sa herë ke qenë i dashuruar në jetën tënde? Po të pyes seriozisht tani.

 

 

Luizi: Vetëm një herë ka ndodhur dhe ka zgjatur me vite. Tani u shua sepse u ftoh dhe detajet do t’i tregoj kur të dalim jashtë. Vetëm një herë kam ndier por u ftoh marrëdhënia dhe shkuam drejt ndarjes. Detajet do i tregoj jashtë por gëzoj respekt. Luizi: Nuk besoja te dashuria me shikim të parë por tani … (qesh)

Luizi premton spektakël: Do dal në nominim me Oltën, do çmendet krejt

Luizi u ka treguar banorëve “përplasjen” që ka pasur me Oltën, dhe ka thënë se mund të dalë në nominim me të “kokë me...

Plumbin në “gojë” dhe radion në xhep! Si e nxirrte shkodrani huq policinë?

52-vjeçari Blerim Hotaj është arrestuar në Shkodër në kuadër të operacionit të koduar “servisi”. Nga kontrolli iu sekuestruan një armë zjarri, dy radio dhe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Luizi premton spektakël: Do dal në nominim me Oltën, do çmendet krejt

Luizi u ka treguar banorëve “përplasjen” që ka pasur...

“Ka menduar ndarjen”, Arjan Konomi: Pse Luizi nuk ka përmendur në këngë emrin e …?

Opinionisti Arjan Konomi, e sheh me dyshim këngën “Me...

I bëri publike sëmundjen dhe kërkoi rikthimin me të, Stresi tregon si është raporti me Keisin pas ‘BB’

Reperi Stresi njëkohësisht fitues i “Big Brother Vip Kosova”...