Ironizojnë shokët e Luizit: Zhaklina s’është opinioniste, e ka personale me Luizin

Janë bërë virale debatet mes opinionistes së ‘Big Brother VIP’ Zhaklin Lekatari dhe një prej banorëve më të dashur për publikun, Luiz Ejlli.

 

Ndonëse Zhaklin dikur ka folur me superlativa për Luizin, ajo ka reaguar ashpër pas lojës së tij me Kiarën, moment të cilin ajo e ka konsideruar si dhunë. ‘Luizi dhe Olta Gixhari kanë aleancë të fshehtë’, shokët e Luizit plasin “bombën” Pas skandalit se Luiz Ejlli luan bixhoz, rrëfehen miqtë e tij: Ja si qëndron e vërteta Dy javë pas atij momenti të vështirë për çiftin Luiz-Kiara, kanë reaguar dy shokët e fëmijërisë së këngëtarit.

 

Joni dhe Mario, së fundmi kanë qenë të ftuar në emisionin e moderatores Ester Bylyku ‘Glamour Zone’, ku kanë shprehur me nota ironie mendimin që kanë për opinionisten Zhaklin Lekatari. Ester Bylyku: Çfarë mendimi keni për opinionisten Zhaklinë Lekatari? Miqtë e Luizit: Ajo nuk është opinioniste, por Opjoniste. Ester Bylyku: Pse mendon kështu? Më thuaj këndvështrimin tënd si shok i Luizit

 

Miqtë e Luizit: Ajo e ka ofenduar shumë Luizin me atë fjalë që ka thënë ‘Zoti Dhunues’. Unë këtu e mbyll, nuk kam çfarë them më shumë për të. Opinionistja edhe nëse e ka ndërmend atë fjalë, duhet ta përdor më me lezet.

 

Për të ndjekur deklaratat e tyre lidhur me problemet e Luizit me bixhozin, sëmundjen dhe operacionin e rrallë që ka bërë Luizi, aleancën me Olta Gixharin dhe ironitë për Tea Trifonin, klikoni në videon e mëposhtme.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...