E pabesueshme, por e vërtetë. Olta dhe Luizi flenë bashkë: Dalin fotot kur p…

E kush mund ta kishte imagjinuar se do vinte dita kur do t’i shihnim kaq afër oltën dhe Luizin, dy kundërshtarët më të fortë të Big Brother?

 

Sfida e vëllezërve siamezë i ka detyruar të dy të bëhen të pandashëm edhe pse pa dëshirë.

 

Aq të pandashëm janë bërë saqë janë shtrirë edhe bashkë në një krevat.

 

Pasi janë mbuluar me jorgan kanë plasur të qeshurat nga vetë ata dhe Kiara e Dea që ishin tek krevati ngjitur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...