Deklaroi se ‘donte t’i vriste fëmijën’/ Fjolla Morina sqaron ndjekësit pas deklaratave tronditëse

Këngëtarja Fjolla Morina ka ‘tronditur rrjetin’ një ditë më parë përmes një video në Instagram. Këngëtarja ka akuzuar ish- partnerin e saj, Fisnik Sylën se e ka vendosur ai armën në ngjarjen e ndodhur në vitin 2020.

 

Fjolla Morina u arrestua më 19 shtator 2020 kur në çantën e dorës iu gjet një armë zjarri tip pistoletë me 23 fishekë, ndërsa në bagazhin e makinës, një tjetër pistoletë e llojit çakmak. Këngëtarja që është nënë e dy vajzave, po udhëtonte me një automjet “Audi Q7” e tha se arma ishte aksidentalisht në çantën e saj e bëri të ditur se do të apelonte dënimin.

 

Pra, sipas saj armën e ka vendosur me qëllim hakmarrje, biznesmeni Fisnik Syla. Jo vetëm kaq, por Fjolla (nuk dihet nëse i drejtohet vetëm ish-partnerit), por ka bërë akuzën e fortë se kanë dashur t’i vrasin fëmijën që nuk ka arritur dot të ngrihet në këmbë nga spitali. Ajo gjithashtu është shprehur se prej tij nuk ka marrë asgjë përveç disa rrobave dhe çantave, pasi shtëpinë e ka të sajën.

 

Së fundmi bëri thirrje publike portaleve, pasi sipas saj shteti po ‘e sulmon’ dhe ka kërkuar ndihmën e popullit dhe institucioneve të huaja për ta shpëtuar.

 

E duket se pas këtij rrëfimi tronditës ajo ka marrë mbështetjen e duhur nga ndjekësit e saj dhe vetëm pak më parë me anë të një Instastory i ka falenderuar ata për gjithë fjalët e mira dhe përkrahjen.

 

“Të dashur Miq, Mikesha! Faleminderit të gjithëve për kujdesin që keni treguar ndaj meje dhe nuk jam vetëm, ju kam ju. Shpresoj që me këtë punë do të merren njerëzit kompetentë të shtetit ndaj Fisnik Sylës. Ju falenderoj nga zemra për përkrahje morale”.

Sytë nga qielli, sonte ndodh fenomeni i rrallë astronomik: 5 planetë do të rreshtohen pas njëri-tjetrit

Një fenomen i rrallë astronomik do të ndodhë sonte, e martë 27 mars, pasi 5 planetë të sistemit tonë diellor do të rreshtohen pas...

Luizi rrëfen katër sekrete në “Big Brother”, thotë se ka tentuar ti jap fund jetës

Në shtëpinë e Big Brother, banorët duhet të shkruanin sekretet e tyre dhe t’i lexonin përpara të gjithëve, ndërkohë që mundoheshin t’i gjenin se...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME