Dea hap Kutinë e Pandorës dhe priste të eliminonte prapë Luizin, por të paktën do kënaqet me byrekun e gjyshes

Deas i është dhënë mundësia që të hapën kutinë e Pandorës duke pasur mundësinë për një lajm të mirë dhe një të keq.

 

Ndërsa ajo ka marrë mundësinë që të takojë gjyshen e saj, në zarfin me lajmin e keq i është dhënë të bëjë një zgjedhje mes gjyshes së Kejsit dhe një të afërmeje të Maestros që e ka shumë për zemër.

 

Dea e ka takuar gjyshen e saj mes lotësh e cila i ka dhënë këshilla për të ngrënë dhe për të fjetur pasi është shqetësuar shumë për të.

 

Por Dea është vënë përballë një zgjedhjeje të vështirë, pasi ajo mendonte se do kishte mundësinë që të bënte 3 nominime.

 

Ndërkohë Dea ka vendosur që të zgjedhë gjyshin e Kejsit pasi ka menduar që ai ishte shumë i prekur dhe se dashuria e gjyshit për mbesën është shumë e madhe.

 

Ajo i ka kërkuar falje të afërmes së Amarldos dhe i ka thënë që do tia përccojë mesazhet Armaldos.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME