Cila është Gena, shoqja apo ish e dashura e Luizit? Si përgjigjen miqtë e tij?

Deklaratat e Luizit brenda shtëpisë së Big Brother VIP për një vajzë që ai ka përmendur vazhdimisht kanë shkaktuar komente të shumta në rrjet. Ai ka thënë se është një vajzë me emrin Jurgena që i menaxhon Instagramin dhe nga ana tjetër gjatë lojës me pyetje ai është përgjigjur se ish e dashura e tij e fundit quhet Gena.

 

Dy miqtë e tij më të mirë, Mario Deda dhe Joni Ndoja të ftuar në Fun Club thanë se ata nuk e njohin ish të dashurën e tij, ndërsa kanë pasur kontakt me Jurgenën që I menaxhon Instagramin. Joni: Jurgena është shoqja e Luizit që i mban Instagramin. Unë kam kontaktuar me të. Genën unë nuk e njoh.

 

Arditi: Është interesante, mua më kishte shpëtuar ky detaj, deri para dasmës accounti i Luizit nuk ndiqte as Kiarën dhe nisi ta ndiqte vetëm pas dasmës. Ndoshta është një tjetër person, vlen për t’u dyshuar. Joni: Unë ju garantoj se ai ka vetëm Kiarën. Ende nuk dihet nëse ato janë i njëjti person, ndërsa pritet të zbulohet më shumë gjatë ditëve në vijim.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...