Bledi i zë në gojë të dashurit dhe e quan mosmirënjohëse Kiarën! Arbana dhe Zhaku heshtin

Bledi Mane u largua pak kohë më parë nga “Big Brother VIP”. Ai ishte në nominim me Kiarën dhe Luizin, por vendosi të largohej duke thënë se nuk dëshironte të ndante çiftin.

 

Mbrëmjen e sotme Bledi tha se e ka dëgjuar shpesh Luizin ta përmendë me mirënjohje brenda shtëpisë, mirëpo Kiara nuk e ka bërë kurrë.

 

Sipas tij, moderatorja është shumë mosmirënjohëse.”Kiara ka treguar që është mosmirënjohëse’, tha ai. Ndër të tjera i zuri në gojë edhe ish-të dashurit.

 

Për t’u habitur ishte heshtja e Zhakut dhe Arbanës që nuk iu kundërvunë Bledit po e lanë të mbaronte mendimin e tij edhe pse dukshëm po ofendonte Kiarën.

 

Kiara u tr*ndit ne primen e fundit sepse produksioni i nxorri asaj nje video ku perflitej per nje personazh qe pretendonte te kishte pasur nje lidhje me Kiaren para se ajo te futej ne BBV.

 

Por si Luizi dhe Kiara e moren situaten nen kontroll dhe e kaluan shume lehte situaten duke mos rene pre e lojes se produksionit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...