Avioni bën ulje urgjente në Rinas. Pasagjerët shqiptar i gjenë belaja

Si gjithmon pasagjeret shqiptar kur udhetojne drejte europes kan probleme neper aeroporte dhe nje problem sot ne Rinas ishte linja Tiranë-Perugia dhe ka pësuar defekt.

 

Te gjithe pasagjeret kane pritur ne Rinas per tu nisur por me kot avioni kishte bere ulje emergjente pasi kishte probleme. Pasi avioni pesoj difekt njerezit kane pritur per te udhetuar po nuk eshte dhenje asnje lajmerim.

 

Pasagjeret kane mbi 4 ore qe presin por dhe nuk u jep njeri sqarim mbi situatën. Ndaj duhet te presin dhe te presin me ore te tera.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...