Largohet nga shtëpia? Banorja e Big Brother bën gati valixhen

Banorja e re e Big Brother Vip Albania, Antoneta Koçi, ka bërë gati valixhen për tu larguar nga shtëpia më e ndjekur në Shqipëri. Debate që ka pasut me Luizin dhe Maestron kanë çuar Antonetën të marrë vendimin drastik për tu larguar.

 

Siç duket edhe nga videot ajo ka marrë valixhen për tu larguar.

 

@luiz.ejlli21

#meluizin#viraltiktok2023#fitoreluanit🦁😂😂#viraltiktok2023💫🔥🌼🙈😜😳🙀💙#bigbrothervipalbania2023#jasht

♬ original sound – 👑Luiz_ejlli👑

 

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME