Habit Kristi e thotë troç: Kjo me Keisin nuk është dashuri

Gjatë një bisede me Luizin, Kristi ka deklaruar se ndjesia që ka krijuar me Keisin nuk është dashuri. Ai tha se deri tani është vetëm interes romantik mes tyre.

 

Kristi: Marrëdhënia jonë është parë me sy tjetër

 

Luizi: Ty të lind dashuria vetëm kur ke uri?

 

Kristi: Mua më lind interesi kur vjen momenti.

 

Luizi: A ka ardhur ky moment që të thuash “jam i dashuruar”?

 

Kristi: Jo, për dashuri për mua është shumë gjë serioze. Nuk jam i dashuruar. Gjithmonë ke potencial për të dashuruar se dashuria është kudo. Për të thënë që unë kam dashuri romantike me Keisin është shumë herët. Është shumë herët! Unë i jap vlerë dashurisë. Unë me Keisin po shkojmë shumë mirë me njohjen që kemi me njëri-tjetrin. Kemi shumë interes romantik dhe unë jam i sigurt se nëse vazhdojmë kështu mund të krijojmë një marrëdhënie shumë të bukur ku bën pjesë dhe dashuria.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...