‘Gëlon’ rrjeti për varësinë e Luizit nga bixhozi, dy miqtë e tij zbulojnë si qëndron e të vërteta

Për të disatën herë është spekuluar në rrjetet sociale që banori i shtëpisë së Big Brother, Luiz Ejlli ka ka krijuar varësi nga bixhozi.

 

Dy miqtë e tij të ngushtë, Joni dhe Maroi në një intervistë mediatike kanë folur në lidhje me këtë gjë duke shuar zërat për diçka të mundshme.

 

“Kjo nuk është e vërtetë. Ky është një sulm ndaj Luizit, madje personin që e nisi këtë thashethem, Bledi Manen, produksioni e futi brenda në shtëpi që t`ia thoshte Luizit në sy. Luizi nuk ka probleme me bixhozin”- u shprehën shokët e tij.

 

Si një faktor X në këtë reality shoë, patjetër që Luizi do jetë në qëndër të vëmendjes, jo vetëm për të tashmen, por edhe për të kaluarën e tij. Ai ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve, duke u kthyer në një fenomen në rrjete sociale.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...