VIDEO që po ‘djeg’ rrjetin/ Jori trondit Luizin: Dua të jem me Butrintin në…

Jori është një prej banorëve më të rin në “BBVA”. Mesa duket ka krijuar një miqësi me Luizin brenda pak ditëve. Ditën e djeshme këngëtari reagon i revoltuar ndaj modeles.

 

Arsyeja e krisjes së raportit midis Luizit dhe Jorit u bë pikërisht Butrint Imeri që këtë vit është si banor shtëpie edhe pse nuk ka shkelur kurrë aty brenda.

 

Një këngë e tij mjaftoi që të ndizej debati në shtëpi dhe të bënte Luizin ti thoshte Jorit “Do të nxjerr nga shtëpia”.

 

Një video e modeles po qarkullon në rrjet në fakt,ku e ftuar tek Manushi ai e pyet:
“Nëse do të bëhej oferta për të hyrë në BBVA do pranoje?”

 

“Kë personazh VIP do doje të kishe aty?”

 

Dhe Jori përgjigjet:

 

“Tashi unë nuk i njof shumë VIP-at shqiptarë por unë kam ndjekur shumë Beniadën dhe më bëri shumë për të qeshur kur ajo gabonte emrin e Butrintit.Ai është bukurosh dhe po do më pëlqente të ishte aty”.

 

 

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME