“Të shtunën del Luizi”/ Gazetari zbulon “skemën” e strategjive pas deklaratave të banorëve (Video)

Qetësori është banori më i ri i “Big Brother VIP”. Fituesi i edicionit të dytë të “Big Brother” ka hyrë brenda shtëpisë më të famshme duke përjetuar për herë të dytë emocionet. Ka qenë Luiz Ejlli, ai që ka marrë Qetësorin në dhomën e surprizave duke ndarë dhe shumë batuta.

 

Për ditën e shtunë në nominim janë: Antoneta, Elvis, Shpati dhe Luizi. Në një bisedë së fundmi Qetësori është shprehur se këtë javë del Luizi. Nuk dim nëse kjo ishte një batutë apoo banori mendon vërtet kështu. Ktë bisedë e kanë bërë edhe të ftuarit në ‘Shqipëria Live’, ku gazetari shprehet se Qetësori do të dali Luizi jo se e mendon vërtet.

 

@lili.ru26

#fypシ #shqipe

♬ πρωτότυπος ήχος – Lili.ru 26

 

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME