Pas skandalit se Luiz Ejlli luan bixhoz, rrëfehen miqtë e tij: Ja si qëndron e vërteta

Në puntatën e fundit të emisionit ‘Glamour Zone’, kanë qenë të ftuar Joni dhe Mario, shokët e fëmijërisë së Luiz Ejllit, një nga personazhet më të komentuar të dy muajve të fundit.

 

Ndër të tjera, ata kanë sqaruar përballë moderatores Ester Bylyku, shumë të vërteta sa i përketë marrëdhënies së Luizit me Kiarën, madje kanë sqaruar edhe thashethemet nëse ai ka kryer një operacion të rralle.

 

Por një nga versionet më të përhapura sa i përket Luizit ka qëne se ai luan bixhoz.

 

Sa e vërtetë është kjo?

 

‘Kjo nuk është e vërtetë. Ky është një sulm ndaj Luizit, madje personin që e nisi këtë thashethem Bledi Manen, produksioni e futi brenda në shtëpi që t`ia thoshte Luizit në sy. Luizi nuk ka probleme me bixhozin’ u shprehën shokët e tij.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME