Olta dhe Qetsori e ftojnë për të biseduar, Armaldo: Po të deklaroj që jam me Luizin…

Duket se plani i Oltës dhe Qetsorit nuk po shkon si duhet.

 

Pasi i kërkuan Antonetës të bisedonte me ta, ajo refuzoi duke thënë se dëshironte të qëndronte vetëm. Më pas Olta i tha Armaldos të rrinte me të dhe Qetsorin, por edhe ai refuzoi gjithashtu.

 

Nga ana tjetër, Armaldo është shprehur se Olta tani do energji të reja ndaj nuk po rri më me të. Ai tha se ai do energjinë e të gjithë banorëve të vjetër sepse me ta është mësuar. Armaldo tha se nuk do të deklaroj që është me Luizin sepse nëse do e bënte, nuk do mund t’i ndalte askush në shtëpi.

 

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Kandidat i PS për këshillin bashkiak, Rudin Beka, pedagogu që do kontribuojë në zhvillimin e turizmit në Shkodër

Pedagogu i njohur Rudin Beka eshte pjese e listes se Partise Socialiste per keshillin bashkiak te Shkodres.Ai renditet i 9-ti ne liste. Rudin Beka eshte...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME