Olta dhe Qetsori e ftojnë për të biseduar, Armaldo: Po të deklaroj që jam me Luizin…

Duket se plani i Oltës dhe Qetsorit nuk po shkon si duhet.

 

Pasi i kërkuan Antonetës të bisedonte me ta, ajo refuzoi duke thënë se dëshironte të qëndronte vetëm. Më pas Olta i tha Armaldos të rrinte me të dhe Qetsorin, por edhe ai refuzoi gjithashtu.

 

Nga ana tjetër, Armaldo është shprehur se Olta tani do energji të reja ndaj nuk po rri më me të. Ai tha se ai do energjinë e të gjithë banorëve të vjetër sepse me ta është mësuar. Armaldo tha se nuk do të deklaroj që është me Luizin sepse nëse do e bënte, nuk do mund t’i ndalte askush në shtëpi.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...