Nëna e Qetsorit tregon se cila është strategjia e tij: Ja pse është futur në atë shtëpi

Të ftuar në një lidhje live për “Shqipëria Live”, për të folur në lidhje me situatat në shtëpi, ishte nëna e Qetsorit Vezire Ferrunaj dhe shoku i ngushtë i Kiarës, stilisti Niko Komani.

 

Nëna e Qetsorit u shpreh se ai ka hyrë në shtëpi me një strategji të caktuar.

 

“Është futur me një strategji, për të trubulluar ujrat. Dhe më shumë lojën e Luizit. Banori më i preferuar në shtëpi është Shpati.

 

Të gjithë futen në lojë për të fituar, por nëse do ta fitojë nuk e dimë.”, u shpreh nëna e Luizit.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...