‘Ndihem copë-copë’, Efi shfaqet në gjendje të keqe, çfarë i ndodhi

Efi është shumë aktive në rrjete sociale, ku në një video të publikuar së fundmi shfaqet jo në gjendjen e saj më të mirë.

 

Ajo shprehet se ndihet shumë “copë-copë” dhe nuk e kupton arsyen, por ndoshta dhe nga koha.

“Si jeni? Do thoni ju pse flas me këtë zërin copë-copë? Sepse jam copë-copë.

 

Nuk e di a është koha, apo është ndonjë virus, nuk e di se si është puna, por shumë e lodhur ndihem. A është psikologjikisht apo fizikisht kjo ngelet për t’u parë”, thotë Efi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...