Luizi “udhëzon” Keisin: Nëse bën këtë veprim Sabiani do të dalë nga shtëpia e BBV

Lidhja e Krist Aliajt me Keisi Medinin është kthyer në një telenovelë më vete me prezencën e Sabianit, brenda shtëpisë së “Big Brother Vip”.

 

Ata te dy gjithë kohës janë në syte e babait të Keisit, gjë e cila Kristin në veçanti e ka vendosur në një pozitë jo të lehtë.

Së fundmi teksa kanë qenë ulur së bashku në kuzhinë, Kiara e ka pyetur dyshën se si mendojnë ta vazhdojnë lidhjen. Kësaj pyetje i është përgjigjur, vetë Aliaj duke u shprehur se nuk do të ishte aspak mirë nëse ajo çfarë kishte krijuar deri tani me Keisin të prishej për hiçgjë.

“Sinqerisht për momentin kuptohemi shumë mirë. Është gjynah të prishet për asgjë. Për një ide, për komente. Do të ishte shumë gjynah,”-u shpreh Kristi. Kujtojmë që këtë javë në nominim janë Kristi, Maestro dhe Olta.

 

Më herët Keisi ka deklaruar se nëse Kristi eliminohet nga ‘BBV’ do largohet edhe ajo, ku Luizi i ka thënë se kjo nuk ndodh pasi nëse largohet edhe Keisi, ikën dhe Sabiani.
Biseda: Kristi: Po sikur të dal unë? Keisi: Po dole, dal dhe unë.

 

Kristi: Nuk ke nevojë të dalësh. Nuk dua unë të dalësh. Keisi: Po do dal se çfarë do bëj. Kristi: Aman sa të mirë të kam. Keisi: O Lui nuk e beson. I thashë po doli do dal dhe unë, se çfarë do bëj? Luizi: Nuk e bën, se po dole merr dhe Sabi pas. Keisi- Sabiani dhe Kristi Keisi: Pse mendon se nuk vjen ai? Luizi: Kjo që the, e vendos më shumë Kristin në shtëpi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...