Luizi në ‘shënjestër’ të Oltës dhe Qetsorit, banorët bashkojnë forcat kundër këngëtarit, çfarë po kurdisin

Olta Gixhari dhe banori më i ri i shtëpisë, Qetsori, si duket kanë bashkuar forcat kundër Luizit.

 

Gjatë ditëve të fundit banorin e kemi parë shumë pranë aktores duke thurrur “plane” kundër këngëtarit. Së fundmi teksa kanë qenë në kuzhinë ata janë përpjekur të ngacmojnë Luizin, i cili po kalonte pranë tyre. “Je bërë qengj o Luiz. Po ku paske qenë, se të ka ikur ngjyra e fytyrës”, është shprehur Olta.

 

Ndërkohë, Luizi nuk ka reaguar, por i është drejtuar Qetsorit duke i thënë se pasi t’i mbarrojë imuniteti do të merret me të. Kujtojmë që këtë javë në nominim janë Antoneta, Shpati, Elvisi dhe Luizi. Duke qenë një nga të nominuarit, Luizi ka marrë provokime të shumta, ndonëse gjithmonë i ka kthyer me ironi.

 

SHIKO VIDEON

Humbje e madhe për median, ndahet nga jeta ikona e gazetarisë

Është shuar në moshën 84-vjeçare gazetari dhe prezantuesi i njohur italian Gianni Mina. Ai vdiq të hënën në Romë pas një sëmundjeje të zemrës,...

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME