‘Luizi dhe Olta Gixhari kanë aleancë të fshehtë’, shokët e Luizit plasin “bombën”

Ndonëse në sytë e publikut Luiz Ejlli dhe aktorja Olta Gixhari janë armiq të betuar, e vërteta duket se është ndryshe.

 

Në emisionin ‘Glamour Zone’, dy shokët e ngushtë të Luizit, Joni dhe Mario kanë thënë për moderatoren Ester Bylyku, se gjërat nuk janë si duken.

 

Ester Bylyku: A ka ndonjë aleancë të fshehtë mes Luizit dhe Maestros? Sepse ata njihen që kur Luizi mori pjesë në Eurovizion

 

Miqtë e Luizit: Jo, ata nuk kanë ruajtur shoqëri. Njiheshin pasi bashkëpunuan në Eurovizion, por nuk mbetën miq që të takoheshin. Ndonjëherë mund të jenë përshëndetur në evente ku rastisnin.

 

Ester Bylyku: Me cilin nga banorët ka Luizi një aleancë të fshehtë?

 

Miqtë e Luizit: Me Oltën. Ata kanë një telepati të frikshme me njëri-tjetrin, ndoshta edhe publiku mund ta ketë kuptuar. Ata kuptohen me një shikim. Por nuk duhet përjashtuar edhe se nëse do të kishin mundësi të dy do ta eleminonin njëri-tjetrin. Duke qenë se nuk i kanë vendosur asnjëherë përballë, atëhere kanë një aleancë.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...