‘Kjo nuk është njerëzore’, familjarët e Luizit reagojnë të shqetësuar

Një lajm tragjik dhe i rremë është përhapur sot në rrjet për nënën e Luizit. Sipas lajmit në fjalë, ajo kishte ndërruar jetë.

 

Familjarët e këngëtarit kanë reaguar të shqetësuar në rrjete sociale ku kanë treguar se e ëma e tij është në gjendje të mirë shëndetësore.

 

“Ju lutem tregohuni të kujdesshëm!

 

Nuk e kuptoj arsyen e këtyre lajmeve të rënda dhe të rreme.

 

Mami i Luizit gëzon shëndet të plotë.

 

Kjo që bëni nuk është njerëzore”, kanë shkruar ato.

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...