Kiara kritikon sërisht Luizin dhe bën xhiron e rrjetit:”Sa hëngre o Luiz, vazhdo …” (Video)

Në një çift normal të dashuruarish nuk ka vetëm puthje dhe përqafime.

 

Jemi të vetëdijshëm se në një lidhje,femra është ajo që kujdeset edhe për imazhin e mashkullit të saj.Të njëjtën gjë po bën edhe Kiara që dëshiron më të mirën për të dashurin e saj dhe shpesh e kritikon për mirë por në rrjet njerëzit janë të irrituar me të.

 

E njëjta gjë ka ndodhur pasi një video e dyshes po bën xhiron e rrjetit.

 

Luizi ulet për të ngrënë dhe Kiara i thotë:

 

“Sa hëngre Luiz,vazhdo bëje barkun.O do ta heq unë ty atë bark ose ndryshe…”

 

Ndryshe çfarë Kiarita?

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...