HOQI DORE NGA PORTOKALLIA!???? Nuk do të jetë në ‘Portokalli’, Tani zbulon arsyen e vendimit…

Artisti doli me vullnet të plotë. Produksioni i dhuroi një vend punë në ‘Portokalli’.

 

Tani me një njoftim në rrjete sociale është shprehur se nuk do të jetë pjesë e spektaklit të humorit dhe këtë javë.

 

Nuk do jem këtë javë te Portokallia sepse kam nevojë për kohë, kam nevojë për t’u qetësuar pak. Nuk më ka pushuar telefoni, më është lodh pak truri. Të dielën tjetër do jem këtu

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Atraksionet e reja në Theth: Një verë plot adrenalinë dhe peizazhe magjike

Ky vit sjell një atraksion të ri dhe të...

NJË TJETËR ATRAKSION, SË SHPEJTI ZIP LINE NË THETH

Një risi që i shtohet Alpeve të Shqipërisë është...

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...