Habit Kiara: I shkruajta komshiut me adresë fallco, ai u dashurua me mua, me tha sill …

Kiara Tito i ka habitur vajzat e shtëpisë që ishin mbledhur në oborr të cilat po ndanin mes tyre situata të sikletshme nga jeta.

 

Kiara u ka treguar vajzave të tjera të shtëpsë se në adoleshencë kishte hapur një adresë fallco duke përdorur fotot e një modeleje të njohur për t’i shkruajtur një komshiu të saj.

 

“Mua më blen kompjuter ata të shtëpisë dhe unë shtiresha sikur isha një modele. Adriana Lima a një tjetër nuk e mbaj mend.

 

Edhe flisja me një komshi që ishte shumë simpatik, por unë isha më e vogël. Do ti që u dashurua ky komshiu, edhe thoshte më dërgo foto.

 

Pastja e mori vesh dhe më ka shkruar ”ta tregoj unë ty të pres tek dera e shkollës, do t’ju them të gjithëve ca bën ti”

 

Gjunjët e mi u prenë. U mor vesh aty, u hap lajmi që isha unë “- tha Kiara, teksa banoret e tjera kanë qeshur.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...