Dikur fituan 100 mijë euro bashkë, Fotinia është në ‘Big Brother’ prapë/ Por Danieli ku ndodhet?

Ata të dy patën edhe një llogari të përbashkët për 100 milionë lekë të fituara nga gara dhe një llogari të përbashkët “Instagrami”, por shumë shpejt e mbyllën. Tani çdo gjë mes Danielit dhe Fotinisë ka përfunduar

 

Fotinia ndodhet në ‘Big Brother’, por çfarë ndodhi me ta. Dikur në një intervistë ajo tha: “Nuk jam penduar për lidhjen me të sepse ka pasur dashuri. Pendohem për disa gjëra të vogla, si dasma për shembull. Dasma ishte më shumë seç duhej”, e mbylli deklaratën ajo.

 

E pyetur me se po merret këto kohë, Fotinia pohoi se ka vazhduar jetën e saj dhe tashmë punon si përkthyese. Dy vite pasi u martuan “live” në “Big Brother 9”, me bekimin e kryetarit të bashkisë, Erion Veliaj, Fotinia dhe Danieli i dhanë fund martesës.

 

Çifti që i thanë po njëri-tjetrit pasi u dashuruan gjatë 100 ditëve të qëndrimit të tyre në shtëpinë e “Big Brother”, pas daljes nga shtëpia njoftuan se do të organizonin një ceremoni tjetër familjare dasme, ndërsa me paratë e fituara do të ngrinin biznesin e tyre. Ata prej kohësh kishin një profil të vetëm “Instragrami”, ku ndanin momente nga bashkëjetesa e tyre në Tiranë. Kurse Danieli vazhdon jetën e tij, larg kamerave.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...