Armaldo flet hapur me Dean: Po të deklaroj që jam me Luizin…

Armaldo është shprehur se Olta tani do energji të reja ndaj nuk po rri më me të. Ai tha se ai do energjinë e të gjithë banorëve të vjetër sepse me ta është mësuar.

 

Armaldo tha se nuk do të deklaroj që është me Luizin.

 

Ai shtoi se nëse do e bënte, nuk do mund t’i ndalte askush në shtëpi.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...