Video që “trazoi” rrjetin/ Donald Veshaj futet gjatë natës në shtëpinë e “BBVA”?

Rrjetet sociale janë të mbushura këto muaj me fragmente nga “Big Brother VIP”, ku përtej Prime-t ndajnë edhe momente që ndoshta nuk do viheshin re.

 

Së fundmi është bërë viral një moment nga shtëpia, ku përflitet se Donaldi është shfaqur në “Big Brother”, në orët e vona të mbremjës.

 

Në pamje të parë me siguri edhe ju e besuat, por mos u gënjëni. Djali me Bluzë të kuqe dhe kapele është Shpati (shihni videon më poshtë), stili i të cilit ngjason me Donaldin.

 

Në video është eliminuar edhe audio duke u zëvëndëuar me një këngë, në mënyrë që mos të kuptohet nga biseda dhe të trazoi rrjetin dhe ia ka dalë.

 

@albania.news24

#fyp

♬ original sound – 🤍

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...