Shqiptarët i dolën në krah pas poshtërsisë që i bënë, tezja e Kiarës i dërgon dhuratën e bukur Arbanës (foto)

Avantazhi jo edhe aq avantazh që Kiara Tito mori Prime-n e kaluar, si lidere e shtëpisë, u komentua gjërësisht si në studio, nga banorët në shtëpi, sigurisht edhe nga publiku e fansat e moderatores dhe partnerit të saj, Luzit.

 

E ndërsa njerëzit mund ta kenë quajtur edhe “goditje” ndaj Titos nga produksioni, apo të tjera cilësime si këto, duket se familja e saj nuk ka qenë e mërzitur me këtë episod, përkundrazi.

 

Këtë e dëshmon një dhuratë që tezja e Kiarës ka bërë për drejtuesn e reality show-t, Arbana Osmanin, me rastin e festës së gruas ditën e djeshme.

 

Me anë të një InstaStory Osmani tregon se ka marrë një buqetë me lule nga tezja e mdoeratores ku shkruhet: “E dashur Arbana, Gëzuar 8 Marsin! Nga tezja e Kiarës”.

 

Ndërkohë Arbana vetë ka reaguar për dhuratën duke shkruar: “Mirënjohëse të gjithë familjarëve të banorëve të cilët më mirë se askush tjetër dinë dhe kuptojnë përkushimin e stafit ndaj yjeve të programit”.

 

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...