“S’ kanë arritur të na ndajë as portalet as opinionistët”/ Luizi më i vendosur se kurrë për lidhjen me Kiarën: Nami u bëftë

Luiz Ejlli ka reaguar ditën e sotme lidhur me avantazhin që mori në lojë Kiara për informacionet nga jashtë.

 

Në një bisedë më Antonetën ai është shprehur se nuk ka arritur ta ndajnë as opinionistët, as portalet dhe as banorët e shtëpisë.

 

Pjesë nga biseda:

Luizi: Nuk ka arritur të na ndaj një Shqipëri e tërë, një shtëpi e tërë edhe me opinionista

 

Antoneta: Jo unë s’kam pse t’ju ndaj

 

Luizi: Nami u bëftë nuk na ndajnë, po e them me zë për ty edhe për ata të portaleve

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...