Qetësori drejt përjashtimit nga Produksioni i Big Brotherit: Ja gjesti skandaloz që bëri

Fansat e shumtë të Kiarës po kërkojnë përmes rrjeteve sociale përjashtimin e një prej banorëve më të rinj, por dhe nga më të vjetrit njëkohësisht, të shtëpisë së Big Brother, Qetsor Ferrunajt.

 

Fituesi i Big Brotherit “origjinal” ka bërë një veprim që nga shumë mbështetës të Kiarës është cilësuar si ngacmim seksual.

 

Ka qenë momenti kur të gjithë banorët po festonin, dhe Kiara po kërcente krah tij. Por në atë moment, Qetsori është kthyer dhe i ka hedhur një shikim te të pasmet.

 

Ky moment i cilësuar si “i pahijshëm”, nuk i ka shpëtuar syrit të fansave të Kiarës, të cilët menjëherë kanë reaguar në rrjetet sociale.

 

Fansat e shumtë të Kiarës po kërkojnë përmes rrjeteve sociale përjashtimin e një prej banorëve më të rinj, por dhe nga më të vjetrit njëkohësisht, të shtëpisë së Big Brother, Qetsor Ferrunajt.

 

Fituesi i Big Brotherit “origjinal” ka bërë një veprim që nga shumë mbështetës të Kiarës është cilësuar si ngacmim seksual.

 

Ka qenë momenti kur të gjithë banorët po festonin, dhe Kiara po kërcente krah tij. Por në atë moment, Qetsori është kthyer dhe i ka hedhur një shikim te të pasmet.

 

Ky moment i cilësuar si “i pahijshëm”, nuk i ka shpëtuar syrit të fansave të Kiarës, të cilët menjëherë kanë reaguar në rrjetet sociale.

 

@andreaaaaaaa80

#andreaaaaaaa80 #qorribibes

♬ Pirati Dei Caraibi – He’s a Pirate – Aria

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME