“Pse bëhesh çun i keq?” Luizi diskuton me Kiarën: Ik fli gjumë se…

Pasi “Vëllai i Madh” vendosi që Kiara të ketë mundësinë për të marrë informacione nga jashtë se cfarë thuhet për të, ajo është prekur dhe nuk është ndjerë mirë.

 

Këtë fakt e ka vërtetuar edhe vet Luizi i cili e ka pohuar gjatë një bisede me Kiarën se ajo është pa gjumë dhe ka nevojë që të flejë. Ai është dukur i shqetësuar për Kiarën teksa i ka kërkuar me ngulm që të çlodhet.

 

Kiara: Pse bëhesh çun i keq

 

Luizi: Shko fli se je pa gjumë

 

Kiara: Ca të qetëson

 

Luizi: Ike fle se je për gjumë, dua që ti të flesh që mos të jesh e vdekur për gjumë

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME