“Pse bëhesh çun i keq?” Luizi diskuton me Kiarën: Ik fli gjumë se…

Pasi “Vëllai i Madh” vendosi që Kiara të ketë mundësinë për të marrë informacione nga jashtë se cfarë thuhet për të, ajo është prekur dhe nuk është ndjerë mirë.

 

Këtë fakt e ka vërtetuar edhe vet Luizi i cili e ka pohuar gjatë një bisede me Kiarën se ajo është pa gjumë dhe ka nevojë që të flejë. Ai është dukur i shqetësuar për Kiarën teksa i ka kërkuar me ngulm që të çlodhet.

 

Kiara: Pse bëhesh çun i keq

 

Luizi: Shko fli se je pa gjumë

 

Kiara: Ca të qetëson

 

Luizi: Ike fle se je për gjumë, dua që ti të flesh që mos të jesh e vdekur për gjumë

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...