Ndjekësit suprizojnë në mënyrë të veçantë Luizin me rastin e ditëlindjes së nënës së tij (FOTO)

Nëna e Luiz Ejllit ditën e sotme feston ditëlindjen. Kanë qenë pikërisht banorët brenda shtëpisë së Big Brother që e kanë uruar këngëtarin për ditëlindjen e nënës së vet.

 

Por, nuk ka munguar as një suprizë nga fansat e këngëtarit ku kanë çuar një dronë në shtëpinë e “BBVA”.

 

“Gëzuar ditëlindjen nana e Luizit! Je mbretëresha jonë”, shkruhej në të. Nuk dihet nëse këngëtarit i është lejuar nga produksioni t’a shohi suprizën apo jo.

 

 

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per...

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...