‘Mos ia thoni Luizit’! Kiara Tito zbulon personazhet e njohur shqiptarë që ka ‘fiksim’

Në shtëpinë e “Big Brother VIP Albania”, mbrëmjen e kaluar, vajzat u mblodhën në oborr për t’iu përgjigjur pyetjeve të bëra nga produksioni.

 

Një ndër pyetjet ishte të tregonin emrin e personazhit të njohur shqiptar për të cilin kanë një pëlqim. Ishte Kiara ajo e cila u përgjigj e para, duke thënë mes të qeshurash emrin e Luizit. Pak çaste më pas, ajo tha:

 

“Unë kam Ilir Shaqirin, por mos ja thoni Luizit… Edhe Lorik Cana është yll…”.

 

SHIKO VIDEON

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...