Luizi i bën premtimin ekstrem: ‘Kam vendosur ta jap ty çmimin e madh’! Kiara i kthehet: Po ik o Lui

Në një bisedë të zhvilluar ditën e sotme mes Luizit dhe Kiarës në dhomën e ndenjes duket se janë bërë premtime të mëdha.

 

Me siguri Luizi ka thënë se çifti do të j

etë në finale teksa këngëtari dëshiron që t’ja jap çmimin e madh të dashurës së tij.

Sipas tij ajo e meriton.

 

Pjesë nga biseda:

 

Luizi: Tani unë dhe ti jemi në finale, që të dy dhe e fiton ti

 

Kiara: Ç’pate Lui?

 

Luizi: Kam vendosur me ta dhënë ty, sepse të dua shumë për Zotin. E meriton

 

Kiara: Po ik o Lui, ik

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...