Ky është personazhi publik që pëlqen Kiara, por mos ja thoni Luizit

Dita e djeshme i takonte vajzave ndaj dhe shtëpinë “Big Brother Vip Albania” vajzat u mblodhën në për t’iu përgjigjur pyetjeve të bëra nga produksioni. Një ndër pyetjet ishte të tregonin emrin e personazhit të njohur shqiptar për të cilin kanë një pëlqim. Ishte Kiara ajo që u përgjigj e para, duke thënë mes të qeshurash emrin e Luizit. Pak caste më pas, ajo tha:

 

“Unë kam Ilir Shaqirin, por mos ja thoni Luizit.” Gjithashtu ajo përmendi edhe emrin e Lorik Canës si një tjetër personazh shumë simpatik. “Në Shqipëri ka shumë meshkuj simpatikë. Për shembull do të përmendja Lorik Canën. Është yll. Është shumë i mirë”, tha ajo.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Prinderit që i bërtasin cdo ditë fëmijëve. Ja pasojat negative që do kenë kur të rriten

Psikologet tregojne se nje nga gabimet qe bejn prinderit...

Pas dy shtatëzanive me binjake doja një bebe tjetër, u habita kur pash cfare me doli ne eko

Një nënë e cila tashmë kishte dy cifte binjakësh...

Autobuzi me 20 femije del nga rruga bie ne humnerë

Një autobus me nëntëmbëdhjetë gjimnazistë është ka dalë nga...

34 vjecarja kujdesej për të moshuarit i vjedh 75 mijë paund nga karta e bankës

Një femer e varur nga bixhozi dhe droga vodhi...