Kiara pa gjumë pas mbrëmjes së spektaklit, Luizi i shqetësuar, i kërkon që të… (Video)

Pasi “Vëllai i Madh” vendosi që Kiara të ketë mundësinë për të parë se çfarë thonë jashtë për të, pas hyrje në Big Brother, ajo është prekur dhe nuk është ndjerë mirë.

 

Këtë fakt e ka vërtetuar edhe vet Luizi i cili e ka pohuar gjatë një bisede me Kiarën se ajo është pa gjumë dhe ka nevojë që të flejë.

 

Ai është dukur i shqetësuar për Kiarën teksa i ka kërkuar me ngulm që të shplodhet.

Kiara: Ça ke pse bëhesh çun i keq.

 

Luizi: Më shqetëson fakti që je pa gjumë

Kiara: Më thuaj ku e ke se se kea ty, se fillon e bën..

Luizi: Je pa gjum. Dua që të flesh, këtu e kam

 

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Habit Bledi Mane: I kam bërë dhe një këngë Kiarës, e kam dashur!

Bledi Mane që prej daljes nga “Big Brother VIP”...

‘Nuk jam fanse e Luizit, por…’! Efi flet për raportin me konkurentin

Efi Dhedhes ishte e ftuar në emisionin “Më Lër...