Habit me deklaratën banorja e BBV: Nuk e kam problem të harxhoj 1 mijë euro në ditë

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Xhuli Nura ka treguar se jashtë shtëpisë nuk e ka problem të shpenzojë shuma të mëdha parash.

 

Teksa bisedonte me këngëtarin shqiptar Arkimed Lusha i njohur si Stresin, Xhuli ka zbuluar se nuk e ka fare problem që të shpenzojë një mijë euro brenda 24 orëve.

 

“Po unë 1 mijë nuk e kam problem edhe me 1 ditë t’i harxhoj, s’e kemi problem”, tha Xhuli.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME