Dalin pamjet/ Ja pse Qetësori ka refuzuar ta përqafojë Oltën…

Rrjetet sociale janë të mbushura këto muaj me fragmente nga “Big Brother VIP”, ku përtej Prime-t ndajnë edhe momente që ndoshta nuk do viheshin re.

 

Së fundmi është bërë viral një moment nga spektakli i mbrëmjes së djeshme, ku si asnjëherë 3 të nominuarit u ftuan në studion e BBV për tu përcjellë vendimin e të eliminuarit.

 

Teksa po linin shtëpinë për herë të parë pas 75 ditësh, banorët po përshëndeteshin me konkurrentët e tyre. Por teksa në rradhë Olta po përqafonte Qetsorin, ai ka refuzuar këtë përqafim duke u shprehur: Hë mo se kthehesh ti.

 

Olta u surprizua mbrëmjen e djeshme nga ardhja e të ëmës së saj brenda shtëpisë së BBV, nje takim shume i perzemert dhe emocionues.

 

Teksa kishte një takim shumë emocionues ajo i dha kurajë vajzës së saj të jetë e fortë dhe të vazhdojë lojën e saj deri në fund.

 

Duket se kjo surprizë e ka prekur thellësisht Oltën e cila nuk i ka ndalur lotët, teksa i ka dhënë gjiithashtu edhe fuqi për të vazhduar lojën.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...