Cila është fytyra që bën kur kalon në orgazëm? Si përgjigjen vajzat e BB VIP: Jemi në Shqipëri… (Video)

Vëllai i Madh organizoi mbrëmë në shtëpinë e “Big Brother VIP” një mbrëmje dedikuar vetëm vajzave, me rastin e 8 Marsit.

 

Teksa vajzat e shtëpisë më të famshme në Shqipëri rrinin jashtë duke shijuar nga një gotë verë, ato gjithashtu kishin për t’u përgjigjur disa pyetjeve të bëra nga Vëllai i Madh.

 

Një nga pyetjet ishte mjaft pikante: “Cila është fytyra që bën kur kalon në orgazëm?”.

 

Jori: Po këta janë të çmendur fare. O Big Brother, jemi në Shqipëri këtu, mos harroni

 

Fotini: Ça janë këto pyetje

 

Dea: Ca gjëra mbahen sekret

 

 

SHIKO VIDEON

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do të përfaqësohet me kandidatin e PD-së së Sali Berishës dhe koalicionit “Bashkë fitojmë”, Bardh Spahinë,...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Xhevdet Amuli: Nuk mbështesim Bardh Spahinë, PL e shkatërron PD

Në zgjedhjet vendore të 14 majit, qarku Shkodër do...

Horoskopi nga Paolo Fox për muajin Prill 2023 për të 12 shenjat e zodiakut

Dashi, horoskopi mujor nga Paolo Fox   Një energji e re...

Këngëtarja e njohur mbështet publikisht Luizin dhe ka një surprizë për banorin e “BBVA”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, ka dhënë së...