Balina Bodinaku zbulon “kurthin” e produksionit: Qetsori s’ka hyrë të fitojë, por për të fuqizuar Oltën

Ish- opinonistja e BBV Balina Bodina ndërsa ka qenë e ftuar ditën e sotme në “Breaking” me moderatoren Denisa Ruzi, ka analizuar disa situata të cilat kanë ndodhur në shtëpinë e Big Brother Vip 2.

 

Ajo foli në lidhje me qëndrimin e Oltës në shtëpi, dhe e cilësoi se tashmë ajo është zbutur. Për hyrjen e Qetsorit në Big Brother, Bodinaku u shpreh se nuk e sheh ambicioz dhe se nuk më shumë po fuqizon Oltën, se sa të luftojë për show-n e tij.

 

“Udhëtimi i Oltës ka shumë ngjyra, Olta ka ndryshuar në vijimsi. Ajo ka kapur informacione, qoftë apo ndonjë koment, apo nga Prime, I kam marrë këto sinjale, për t’i përdorur. Tani sikur ka ndryshuar, është një lojtare e zbutur, është më pak arrogante mund të themi. Qetsori është një banor mbështetës ndaj Oltës, edhe me sugjerimet e tij. Nuk mendoj se emocionet e Oltës kur takoi nënën e saj, nuk ishte siç i perceptonte Qetsori.

 

Qetsori nuk është si një lojtarët e tjerë, ai njeh lojën, njeh shtëpinë, ka edhe moshën, patjetër që nuk do sillet si një lojtar tjetër i ri. Qetsori duket sikur nuk ka hyrë për fituar, por për të fuqizuar lojën e Oltës”, u shpreh Bodinaku.

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME