“Sa ju ka shkuar çmimi?”/ Arbri përplaset në studio me Efin, ajo e nxjerr blof: Ti ishe ai që iu lute për….

Ish-konkurrentja e Për’puthen Antonela Berisha ka reaguar pas debatit të ashpër në studio gjatë “Prime”-t të së martës ku opinionisti Arbër Hajdari akuzoi Efin dhe Ronaldon se e mbështesin Luizin për të rritur ndjekësit e tyre në Instagram.

 

Ish-banorja e “BBVIP1” ka ironizuar Arbërin duke i kujtuar ndihmën që ai i kërkoi banorëve të shtëpisë që nëpërmjet mesazheve të tyre në Big Brother VIP të mblidhnin ndihma për të prekurit nga tragjedia që shkaktoi tërmeti i rëndë në Turqi, të cilat do të dërgoheshin nëpërmjet fondacionit që drejton opinionisti.

 

Dhe mesazhi më i klikuar ishte ai i Luizit.

Nëpërmjet një postimi në InstaStory, Antonela shkroi:

“Po ti Arbër nuk ju lute Luizit që të dhuronin të gjithë mbështeësit e tij që t’i dërgoje në “Turqi”?!”.

 

“Benet Beci është i paparë”/ Luizi i rrëfen Kiarës si e ndihmoi deputeti në momentin e vështirë

Kryefjala e Big Brother, këngëtari Luiz Ejlli i cili shpesh thotë që është i djathtë, ka dhënë vlerësime maksimale për kandidatin e PS për...

Mungojnë fushat sportive publike, Herion Faslija: T’i biem rreth e përqark për të kërkuar një fushë sportive

Nje nder problemet e shumta ne qytetin e Shkodres qe prek sidomos femijet dhe te rinjte qe kane pasion sportin, eshte mungesa e kendeve...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME