Publikohen pamjet kur Luizi bie ne toke pa ndjenja. Produksioni largon kamerat (pamje)

Në nisje të ‘Big Brother’ Luizi tregoi se ishte i sëmurë dhe më pas e mohoi këtë gjë.

 

Që nga ajo kohë, polemika kanë vazhduar ta shoqërojnë këtë gjë. E së fundmi pamje po qarkullojnë, ku shikohet Luizi i shtrirë dhe Kiara i thotë ngrihu.

 

Ai nuk reagon. Si thuhet produksioni i ka larguar më pas kamerat nga ai. Kurse miqtë e tij të ngushtë janë shprehur se nëna e tij është në merak për shëndetin e tij.

 

Ende nuk dihet se është e vërteta, apo nëse Luizi ka bërë thjesht një shaka me Kiarën.

 

 

https://vm.tiktok.com/ZMY59M5st/

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...