Lexoi se mediet kanë shkruar për ish të dashurin e saj/ Kiara bëhet keq

Si avantazh për liderin e shtëpisë, Kiarës iu dha e drejta për informacion nga jashtë.

 

Asaj iu tregua një klip me informacione për të nga tituj portalesh dhe media të ndryshme. Kiara nuk e priti mirë këtë informacion, prej fjalëve që tha Efi.

 

Arbana, Zhaklina dhe Arbër Hajdari i kanë thënë se duhet të marrë këtë anën pozitive. Arbëri tha se ka bërë gabime që ndodhin në çdo çift.

 

Ai tha:
Kjo është Kiara që do Luizi. Mos e gjykoni. Mos bëni fushtata ta ofendoni.

 

Gjithashtu Kiarës u përmend edhe ish i dashuri, Butrint Ymeri.

Mbyllet per mungese klientele dhe stafi ‘Mrizi i Zanave’

Ne ditet e sotme problematika me e madhe per bizneset jane rritja e cmimeve, mungesa e fuqise puntore e shume faktore te tjere qe...

Kandidat i PS për këshillin bashkiak, Rudin Beka, pedagogu që do kontribuojë në zhvillimin e turizmit në Shkodër

Pedagogu i njohur Rudin Beka eshte pjese e listes se Partise Socialiste per keshillin bashkiak te Shkodres.Ai renditet i 9-ti ne liste. Rudin Beka eshte...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME