Lexoi se mediet kanë shkruar për ish të dashurin e saj/ Kiara bëhet keq

Si avantazh për liderin e shtëpisë, Kiarës iu dha e drejta për informacion nga jashtë.

 

Asaj iu tregua një klip me informacione për të nga tituj portalesh dhe media të ndryshme. Kiara nuk e priti mirë këtë informacion, prej fjalëve që tha Efi.

 

Arbana, Zhaklina dhe Arbër Hajdari i kanë thënë se duhet të marrë këtë anën pozitive. Arbëri tha se ka bërë gabime që ndodhin në çdo çift.

 

Ai tha:
Kjo është Kiara që do Luizi. Mos e gjykoni. Mos bëni fushtata ta ofendoni.

 

Gjithashtu Kiarës u përmend edhe ish i dashuri, Butrint Ymeri.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Nuk do besoni me kë e krahason Olti Curri, Kiarën dhe Luizin (Foto)

Kiara dhe Luiz padyshim janë nga ermat që keni...

Diola Dosti dhe Xhonatani kapen mat, Ronaldo i nxjerr zbuluar: Del fotoja…

Diola dhe Xhonatani gjatë qëndrimit të tyre në shtëpinë...

‘Me apo pa…’, Luana provokon me duar afër zo…

Prezantuesja dhe këngëtarja shqiptare, Luana Vjollca po punon pa...

“Si ta nxorri goja mor Ermal…”, deklarata e turpshme për Luizin po çmend rrjetin

Ermal Mamaqi, i ftuar në TopAlbania Radio, ka bërë...