Kë doni të shpëtoni

Si avantazh për liderin e shtëpisë, Kiarës iu dha e drejta për informacion nga jashtë si dhe e para qe duhet te niste një varg shpëtimi te banoreve.

Asaj i’u tregua gjithashtu një klip me informacione për të, nga tituj portalesh dhe media të ndryshme.

Informacionet që i’u dhanë Kiarës mbi opinionet jashtë dhe portalet mediatike, duket se mërzitën çiftin Kiara-Luiz.

Në një bisedë me moderatoren Arbana Osmani, Luizi u bëri thirrje të gjithëve që ta respektojnë lidhjen e tyre dhe shprehu se mes tyre ka vetëm respekt, dashuri dhe jo interes.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Kalaja e Shkodrës, më shumë vizitorë se Butrinti

Viti i fundit rezultoi të jetë një periudhë shumë...

Dy shenjat e horoskopit që do t’i kthejnë gjërat ashtu siç duan ata

Me Hënën te Peshqit dita fillon e qetë dhe...