Arbër Hajdari tejkalon limitet, pyet Efin dhe Mikelën: Ju për atë jetoni sa u ka shkuar çmimi?

Kiara ishte liderja e shtëpisë për këtë javë. Ajo si lidere ka edhe një avantazh në lojë. Ajo ka avantazh të marr mesazh nga jashtë.

 

Kiara ka parë të gjitha reagimet që janë bërë jashtë shtëpisë. Pas kësaj ajo e ka komentuar teksa është shprehur se nuk e priste nga disa banorë që ishin pjesë e shtëpisë. Debatet vazhduan me tone të larta mes Arbërit, Mikelës dhe Efit.

 

Aq sa e ka pyetur Mikelën sa të ka shkuar çmimi i storyt ty.

 

Arbëri: Ju për këtë gjë jetoni, për klikime. Mos na bëni sikur jetojmë në hënë ne. Kiares, iu shfaq nje video me titujt e portaleve qe po qarkullonin këtyre ditëve. Pas kësaj ajo e ka komentuar teksa është shprehur se nuk e priste nga disa banorë që ishin pjesë e shtëpisë.Ajo tha se u prek vetëm nga Efi, të cilën nuk e priste. Efi u përpoq t’ia shpejgonte se nuk ishte ashtu sic ishte shkëputur fragmenti në video.

 

Në fakt është e vërtetë që Efi sic e tha dhe vetë doli kundëer Kiarës për situatën që u diskutua në atë moment në Prime, por kurrë s’ka thënë dicka të keqe për të. Produksioni luajti shumë pisët sot me Kiarën, ku në vend të një avantazhi, që jo vetëm s’ishte i tillë, por e dëmtoi atë psikologjikisht dhe mund të ndikojë në lojën e saj.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

ZJARR NE SHKODER, TYMI PUSHTON QYTETIN..

Tymi ka pushtuar gati gjithe qytetin e Shkodres. Flaket...

RAME LAHEJ DHE ALESSANDRO SAFINA KONCERT NË SHIROKË

Në pikën turistike të Shirokës, zëri brilant i tenorit...

Ata që po rithurin indet e një vendi të vuajtur

Herë pas herë duhet të kthejmë kokën dhe të...