Shoku i ngushtë i Luizit: Unë nuk do e duroja dot Kiarën: ‘Do i thoja ik moj’

‘Do i thoja ik moj’, shoku i ngushtë i Luizit: Unë nuk do e duroja dot Kiarën. Joni dhe Mario, dy miqtë e Luizit të cilët e suprizuan në “Big Brother VIP”, duket se kanë dyshime te dashuria e Kiarës.

 

Joni u shpreh se ka disa momente që po të ishte në vendin e Luizit nuk do ta duronte dot Kiarën. Joni: Të shoh Luizin duke qarë për një femër nuk e kam parë. Dua ta besoj se është e vërtetë.

 

Kiara ka momentet e veta ku nuk është e sigurtë, ka gjëra që mua nuk më pëlqejnë, e largon në një mënyrë, që të jem unë, them ik moj 1 jetë kam. Nuk do e duroja. Luizi është shumë i përfshirë, po e duron shumë, ndaj them është shumë i përfshirë me Kiarën’

 

Mario: Luizi është shumë i dashur, mundohet të japë gjithçka. Ndikon edhe shtëpia. Sjellja ndaj të tjerëve. Joni: Për Kiarën ndikon shtëpia.

Kandidat i PS për këshillin bashkiak, Rudin Beka, pedagogu që do kontribuojë në zhvillimin e turizmit në Shkodër

Pedagogu i njohur Rudin Beka eshte pjese e listes se Partise Socialiste per keshillin bashkiak te Shkodres.Ai renditet i 9-ti ne liste. Rudin Beka eshte...

Nga menaxher në deputet, Benet Beci vijon rrëfimin: Si hyra në politikë

Kandidati i PS Benet Beci vijon rrefimin e tij se si hyri ne politike. 'Është e vërtetë që unë kam punuar shumë vjet me kryeministrin...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME